11.04
12.04
Zabiegi na twarz

Zabiegi na twarz

cms.loading

MEZOTERAPIA NANO-PORE

 Mezoterapia Nanopore jest najmniej bolesną mezoterapią igłową. To zasługa zupełnie innej budowy igieł i sposobu ich poruszania się, a skóra szybciej się regeneruje. Mikroigły w Nanopore są proste, a nie zaokrąglone, jak w tak zwanych „penach”. Igły w Nanopore wykonują aż 1000 ruchów na sekundę, dzięki czemu wywołują elektryczność na głębokości mniejszej niż 1 milimetr w skórze. Pobudzają one czynniki wzrostu do naturalnej odbudowy. Jeśli więc połączy się peeling z Nanopore (najpierw peeling, następnie igły), ich działanie podwaja się lub potraja. Nie ma natomiast skutków ubocznych (lub występują bardzo rzadko), podrażnień i krwawienia znanych z igieł poprzedniej generacji. W związku z tym po wyjściu z gabinetu wygląda się dobrze: bez rumienia i śladów nakłuć. Może więc to być przełomowy zabieg, który przekona osoby do tej pory niezdecydowane na kuracje odmładzające.

Mikronakłuwanie prowadzi do odmłodzenia skóry, zmniejszając drobne linie i zmarszczki, zmniejszając wielkość porów, poprawiając elastyczność skóry. Zabieg wywołuje naturalną reakcję gojenia. Usuwa martwe komórki z powierzchni skóry i powoduje lekkie złuszczanie warstwy rogowej,  zwiększając wchłanianie aktywnych składników kosmetycznych. Poprzez stymulowanie skóry w ten wyjątkowy sposób, zaczyna ona wytwarzać i utrzymywać substancje tracone w procesie starzenia, takie jak kolagen, elastynę czy czynniki wzrostu. El-Domyati i in. u osób dotkniętych fotostarzeniem, po przeprowadzeniu 6 sesji mikronakłuwania w odstępach 2-tygodniowych, uzyskali  statystycznie istotny wzrost kolagenu typu I, III i VII, a także nowo zsyntetyzowanego kolagenu.

 

Efekty mikronakłuwania możemy zwiększyć, jeśli do zabiegu zastosujemy składniki aktywne, takie jak kwas hialuronowy, cynk, aminokwasy, miedź, laktoferynę i witaminę C w połączeniu z czynnikami wzrostu: TIMP-2, TGF-B2, EGF, HGH i GM-CSF, które dzięki zabiegowi mają szansę dotrzeć do głębszych warstw skóry, nawet w przypadku gdy, z wynikającej oceny skóry, zdecydujemy się na bardzo płytkie nakłuwanie (0,15 - 0,25mm) lub tylko na korneobrazję. Dobrym rozwiązaniem będzie użycie gotowych koktajli z czynnikami wzrostu, np. Meso CIT Antiage (Mediderma), które stymulują wzrost, proliferację i różnicowanie się komórek i dzięki temu odgrywają kluczową rolę w utrzymaniu zdrowej struktury skóry.

Czas 75min Cena 350

czas:75min koszt:350zł

PRODIGE FACE

Rytuał Prodige łączy w sobie elementy 7 technik masaży , w tym masaż KO BI DO. Skutecznie poprawia wygląd skóry - wygładza, nawilża, przyspiesza syntezę włókien podporowych skóry i kwasu hialuronowego, zmniejsza widoczność i ilosć zmarszczek. Skóra odzyskuje  gładkość, elastyczność, jednolity koloryt i młodzieńczy wygląd (peeling, masaż twarzy, szyi i dekoltu, maska, krem).

Czas: 1h  Cena: 290zł

czas:90min koszt:290zł

PRODIGE FACE & BODY

Rytuał Prodige Face wzbogacony o pielęgnację ciała opartą na bogactwie morskich minerałów. Zabieg doskonały dla osób o suchej skórze potrzebującej silnego nawilżenia i ujędrnienia.

Czas: 2h Cena: 400zł

czas:120min koszt:400zł

PROGRAM PILĘGNACYJNY MEDIDERMA SKOMPONOWANY DO POTRZEB SKÓRY

Zabieg  z wkorzystaniem peelingów medycznych MEDIDERMA dobrany do potrzeb skóry. Pozwala skutecznie działać na problemy poszczególnych partii twarzy. Cena zabiegu uzależniona jest od produktów zastosowanych w kuracji.

Cena: 120-400zł

koszt:120zł

3-RETISES CT YELLOW PEEL

Zabieg dla skóry z oznakami starzenia, profilaktyka starzenia się skóry.

Wskazania: trądzik, zmarszczki, przebarwienia, wiotkość skóry.

Cena:250zł

koszt:250zł

AZELAC SYSTEM

Zabieg rozjasniajacy przebarwienia pozapalne, trądzik różowaty.

Wskazania: trądzik różowaty, wykwity skórne, skóra naczyniowa, przebarwienia pozapalne.

Cena: 230zł

koszt:230zł

FERULAC SYSTEM

Zabieg przeciwstarzeniowy, redukujący przebarwienia posłoneczne i hormonalne, poprawia napięcie i zagęszczenie skóry.

Cena 250zł

koszt:250zł

ZABIEG BANKIETOWY

Zabieg antyoksydacyjny dla kazdego typu skóry, również dla skóry wrażliwej, rozświtla i ujądrnia skórę.

Cena: 190zł

koszt:190zł

ZABIEG ODŚWIEŻAJĄCY

Zabieg dla osób o skórze wrażliwej nie tolerującej innych peelingów, dotlenia, rozświetla, doskonały jako kontynuacja dla innych zabiegów.

Cena: 200zł

koszt:200zł

ZABIEG SILNIE UJĘDRNIAJĄCY

Zabieg wygładza i uelastycznia skórę jednocześnie ją nawilżając. Wskazania: zmarczki, odwodnienie, utrata jędrności.

Cena: 200zł

koszt:250zł

ZABIEG DLA SKÓRY NACZYNIOWEJ

Zabieg redukujący stan zapalny i rumień. Wskazania: skóra wrażliwa, naczyniowa, trądzik różowaty.

Cena: 200zł

koszt:200zł

ZABIEG OCZYSZCZAJĄCY DLA SKÓRY WRAŻLIWEJ

Zabieg dla skór problematycznych i wrażliwych. Redukuje wydzielanie sebum i zapobiega powstawaniu zaskórników.

Cena: 190zł

koszt:190zł

ZABIEG POD OCZY

Zabieg rozjaśnia cienie wokół oczu, wygładza zmarszczki mimiczne, redukuje efekt zmęczonych oczu.

Cena: 110zł

koszt:110zł

Pro radiance

Rozświtlający zabieg na twarz Yonelle na bazie witaminy C. Doskonale sprawdza się dla cer naczyniowych, dojrzałych i z przebarwieniami. Pozwala uzyskać promienną, jednolitą, gladką cerę.

czas:60min koszt:220zł

Vit C forte premium

Zabieg na twarz Yonelle oparty na dobroczynnym działaniu witaminy C. Dzięki zawartości witaminy C i aktywnych peptydów zabieg ma działanie antyoksydacyjne, przeciwstarzeniowe, regenerujące i rozświetlające. Zabieg doskonale ujędrnia skórę dzięki zastosowaniu aż dwóch masaży: manualnego i z wykorzystaniem masażerów. Idealnie sprawdzi się dla cery dojrzałej, zmęczonej, z przebarwieniami, nczyniowej nadając jej zdrowy i młody wygląd.

czas:90min koszt:350zł

SPILANTOL MIMICAL EFFECT

Luksusowy zabieg spłycający zmarszczki mimiczne i modelujący owal twarzy

Nowoczesny zabieg inspirowany najaktywniejszymi składnikami wykorzystywanymi w medycynie estetycznej. Polecany do każdego typu cery, zarówno z dopiero rysującymi się, jak i utrwalonymi zmarszczkami mimicznymi. Innowacja YONELLE to kompleks INFUZYJNY SPILANTOL HX-8™ umieszczony w TRÓJWYMIAROWEJ GĄBCE MOLEKULARNEJ, działający à la BOTULINA.

Ponadprzeciętne efekty przeciwzmarszczkowe zapewnia koktajl miorelaksujących składników aktywnych w połączeniu ze starannie dobranymi technikami manualnymi wykorzystywanymi w autorskich masażach YONELLE. Skóra po zabiegu jest spektakularnie wygładzona, rekordowo uelastyczniona i długotrwale nawilżona.

  • Czas zabiegu: 75 minut Koszt zabiegu: 300 zł
czas:75min koszt:300zł

MANDEL HYDROACTIVE PEEL

Luksusowy zabieg spłycający zmarszczki mimiczne i modelujący owal twarzy

Nowoczesny zabieg inspirowany najaktywniejszymi składnikami wykorzystywanymi w medycynie estetycznej. Polecany do każdego typu cery, zarówno z dopiero rysującymi się, jak i utrwalonymi zmarszczkami mimicznymi.

czas:55min koszt:220zł

S.O.S. WOKÓŁ OCZU

Zabieg przeciwzmarszczkowy na okolicę oczu intensywnie ujędrnia i odświeża spojrzenie.

 

czas:15min koszt:50zł

BIOLIFT

Zabieg aparaturowy. Biolift nazywany jest powszechnie liftingiem bez skalpela. Jest to bowiem wysoce skuteczna  metoda bezoperacyjnego liftingu twarzy polegająca na wykorzystaniu mikroprądów. Podczas zabiegu wykorzystuje się pulsacyjny prąd stały o bardzo niskim natężeniu. Biolifting ma na celu poprawienie elastyczności, jędrności i gładkości skóry. Zabieg stosowany jest na twarz, dekolt, szyję a także inne partie ciała wymagające ujędrnienia. Przeznaczony jest dla każdego rodzaju cery dotkniętego oznakami starzenia i może być stsosowany właściwie w każdym wieku.

czas:70min koszt:230zł

TERAPIA CIEPŁO-ZIMNO

Głowica ciepło/zimno jest wykorzystywana jako uzupełnienie ultradźwięków oraz kosmetyki białej. Znalazła swoje zastosowanie dzięki swoim właściwościom wyciszania zaczerwienień skóry, zwężania rozszerzonych i popękanych naczynek krwionośnych, a także wygładzanie zmarszczek. Wspomaga odnowę komórkową, podnosi aktywność komórek i poprawia krążenie: jednocześnie relaksuje zmęczone mięśnie i wycisza stany zapalne.

czas:15min koszt:30zł

ŚWIATŁOTERAPIA

Technologia LED polega na oddziaływaniu na tkanki światłem niespójnym o określonej długości fali, które przenika do wnętrza skóry. Stopień penetracji jest zależny od długości fali zastosowanego światła.

Światło oddziałuje na błony komórkowe oraz  komórkowe centra energetyczne – mitochondria, wspomagając i zwiększając syntezę ATP. Dzięki temu zwiększa się wydolność komórek i ich zdolność regeneracji. Dlatego też światłoterapia z wykorzystaniem Led będzie poprawiała skuteczność zabiegów oraz przyspieszała proces regeneracji skóry.

czas:15min koszt:30zł

Infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa to nieinwazyjny, bezbolesny zabieg, który jest wykonywany w celu odmłodzenia skóry. Jest on oparty na technologii tlenu hiperbarycznego, czyli tlenu pod ciśnieniem, za pomocą którego dostarcza się w głąb skóry aktywne składniki, np. pochodzące z serum. Ampułki z kosmetykiem są odpowiednio dobierane do rodzaju i potrzeb skóry, aby zapewnić optymalne efekty i bezpieczeństwo zabiegu.Gwarantuje to skórze młody wygląd, jędrność i gładkość.

czas:70 min koszt:250zł

Pro radiance

Rozświtlający zabieg na twarz Yonelle na bazie witaminy C. Doskonale sprawdza się dla cer naczyniowych, dojrzałych i z przebarwieniami. Pozwala uzyskać promienną, jednolitą, gladką cerę.

czas: 55 minmin koszt:220zł

ZABIEG HYBRYDOWY Z MIKRONAKŁUWANIEM

To nowatorskie połączenie w jednej procedurze dwóch super skutecznych technik stymulacji skóry: mikronakłuwania i eksfoliacji progresywnej- dając w rezultacie efekt medestetyczny. Dzięki uruchomieniu różnorodnych mechanizmów naprawczych osiągamy efekty odmłodzenia wyglądu i poprawy jakości cery niespotykane dotąd w kosmetyce profesjonalnej.

Zabieg Yonelle z kategorii Premium. 

czas:90min koszt:400zł

BIOFUSION SECOND SKIN

Intensywny zabieg do cery suchej i normalnej, dojrzałej, odwodnionej, skłonnej do ściągania i podrażnień.
Już po jednym zabiegu obserwuje się radykalną poprawę elastyczności i jędrności skóry oraz spłycenie
zmarszczek.

[75 min] 300 zł, zabieg powiększony o dłonie 350 zł

Zabieg Yonelle z kategorii Premium. 

czas:75min koszt:300zł

CONTRA REDNESS

To zabieg regenerujący i obkurczający naczynka. Wzmacnia i uelastycznia ścianki naczyń krwionośnych, przeciwdziałając powstawaniu zaczerwienień. Usprawnia mikrokrążenie skóry twarzy. 

czas:55min koszt:260zł

PRO LIFT

Zabieg bankietowy błyskawicznie poprawiający wygląd skóry zmęczonej, wiotkiej, słabo nawilżonej, szorstkiej. Liftinguje, napina, doskonale wygładza, redukuje objawy podrażnień i poprawia koloryt skóry. Cera promienieje świeżością i odmłodzonym wyglądem. Zabieg daje przyjemny relaks i poprawia samopoczucie.

czas:55min koszt:220zł

CONTRA SEBUM

Zabieg przeciwłojotokowy z kwasem szikimowym i witaminą C. Idealny zabieg do cery mieszanej, tłustej, grubej. Doskonale oczyszcza i matuje skórę, rewelacyjnie wygładza jej powierzchnię i redukuje
widoczność rozszerzonych porów.

 

 

czas:55min koszt:220zł

REWITALIZACJA

Zabieg do cery poszarzałej, zmęczonej, z pierwszymi oznakami starzenia

czas:45min koszt:190zł

METAMORFOZA

Zabieg intensywnie regenerujący, do cery suchej, wrażliwej.
Działa łagodząco na objawy podrażnień. Cera zyskuje zdrowszy, świeży wygląd.

 

czas:45min koszt:190zł

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA/ MIKROIGŁOWA Z ROLLEREM

Jeden z najnowocześniejszych i bezinwazyjnych zabiegów odmładzających, poprawiających kondycję skóry twarzy.

[70min] 250 zł

 

czas:70min koszt:250zł

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

Jest najdelikatniejszą i całkowicie bezbolesną formą złuszczenia wierzchniej warstwy naskórka za pomocą głowic pokrytych kryształkami diamentu.

Mikrodermabrazja do zabiegu 50zł

czas:55min koszt:150zł

PEELING KAWITACYJNY

Jest to bezpieczna i bezbolesna forma oczyszczenia, złuszczenia skóry przeznaczona do każdego rodzaju cery.

Kawitacja do zabiegu 30zł

czas:55min koszt:130zł
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij