03.08
04.08

Poznaj nasze spa

scrolluj
Doskonałe

Zabiegi

Zapewniamy Państwu profesjonalną pielęgnację twarzy, ciała, szeroki wybór masaży, manicure i pedicure – czyli wszystko to, co niezbędne podczas wymarzonego weekendu w SPA, ale też podczas krótkiej upiększającej wizyty. Dopełnieniem harmonii jest unikalny gabinet do Ceremonii Hammam dla dwojga. Posiadamy również szeroką strefę mokrą vip: jacuzzi Blue Moon, wanna z hydromasażem, czy też unikalna Sauna sucha z koloroterapią i muzykoterapią. Dzięki nam każdy weekend SPA wchodzi na wyższy poziom – wielość i różnorodność oferowanych przez nas usług sprawia, że odpręży się nie tylko ciało, ale również umysł.

pokaż zabiegi SPA
Zobacz pakiety SPA
Podaruj prezent SPA

Księżycowa strona kosmetyki...

Blue Moon SPA w Toruniu to miejsce relaksu zarówno dla Twojego ciała, jak i dla ducha. Zapewniamy profesjonalną obsługę kosmetologów i terapeutów, najwyższej klasy kosmetyki oraz szeroki wybór zabiegów, gwarantujących wyjątkowe doznania. Dodatkowym atutem tego miejsca jest jego oryginalny wystrój, który dopełnia panującą tam niesamowitą atmosferę, sprzyja ukojeniu nerwów oraz przypływie dobrej energii. To idealny wybór na weekend SPA dla dwojga lub na wieczór panieński.

Proponujemy szeroką gamę pakietów oraz ofert specjalnych dopasowanych do aktualnych potrzeb każdego Klienta. Do Państwa dyspozycji mamy 3 podwójne gabinety, idealne dla par lub dla przyjaciółek. Jeśli planują Państwo weekend w SPA, który pozwoli na wyciszenie i relaks po intensywnym tygodniu, prosimy sprawdzić naszą bogatą ofertę.

wykwalifikowany

Zespół

Najwyższą jakość obsługi zapewniają doświadczeni specjaliści w swoich dziedzinach – terapeuci, masażyści i pracownicy recepcji. Służą Państwu swoim doświadczeniem i pomocą, troszcząc się, by wizyta w SPA była rytuałem dla ciała i duszy.

Terapeuci

Julia
Julia
Aleksandra P.
Aleksandra P.
Aleksandra O.
Aleksandra O.
Bogusia
Bogusia
Agnieszka K.
Agnieszka K.
Bartosz
Bartosz
Żaneta
Żaneta
Kasia
Kasia
Patryk
Patryk

Recepcja

Agnieszka
Agnieszka
Dominika
Dominika

Godziny otwarcia

10:00-21:00 poniedziałek - piątek

10:00-22:00 sobota

10:00-17:00 niedziela

 

Godziny otwarcia SPA w Święta:

24.12 - 10:00 - 17:00

25.12 - 10:00 - 20:00

26.12 - 10:00 - 20:00

27.12 - 10:00 - 21:00

28.12 - 10:00 - 21:00

29.12 - 10:00 - 22:00

30.12 -10:00 - 17:00

31.12 - 10:00 -18:00

01.01 - 10:00 - 20:00

częste

Pytania

Czy na zabiegi do Blue Moon SPA należy przyjść wcześniej?

Do SPA najlepiej przyjść przynajmniej 5-10 minut przed wyznaczoną godziną rozpoczęcia zabiegu.

Czy muszę rezerwować zabieg?

Do SPA najlepiej przyjść przynajmniej 5-10 minut przed wyznaczoną godziną rozpoczęcia zabiegu.

Co w przypadku kiedy jestem spóźniona?

Do SPA najlepiej przyjść przynajmniej 5-10 minut przed wyznaczoną godziną rozpoczęcia zabiegu.

Mam bon upominkowy lub inny kupon?

Do SPA najlepiej przyjść przynajmniej 5-10 minut przed wyznaczoną godziną rozpoczęcia zabiegu.

Co zabrać na wizytę na basenie a co na zabiegi w Blue Moon SPA?

Na pobyt na basenie należy wziąć ze sobą ręcznik, strój kąpielowy oraz klapki. W holu głównym hotelu znajduje się szatnia na odzież wierzchnią. Na terenie  basenu znajduje się szatnia, z której klienci wychodzą bezpośrednio na teren basenu.

Goście korzystający z zabiegów czy pakietów Day Spa po przybyciu otrzymają od terapeuty szlafrok i kapcie, a na zabieg bieliznę jednorazową.

Czy należy zgłaszać niedogodności podczas zabiegu?

Aby uzyskać najlepsze efekty relaksacji wszystkie niewygody powinny być eliminowane. Jeżeli  jest dla Państwa za ciepło lub za zimno prosimy o informacje a terapeuci dopełnią wszelkich starań, aby zwiększyć dla Państwa komfort usługi.

Czy zabiegi są bolesne?

Zabiegi relaksacyjne prowadzą do ukojenia i odprężenia. W spa mamy również masaże lecznicze  lub zabiegi wyszczuplające nakierowane na uzyskanie konkretnego efektu, czyli usunięcia bólu lub ujędrnienia ciała. Zawsze intensywność zabiegów dopasowujemy indywidualnie do odczuć klienta tak, aby był on skuteczny a zarazem przyjemny.

Czy należy zmyć makijaż do zabiegu na twarz?

Sugerujemy, aby przed przyjściem na zaplanowany zabieg na twarz zmyć makijaż, tak aby kosmetyczka mogła w pełni wykorzystać czas przeznaczony na zabieg.

Rezygnacja z zabiegu.

Możliwe jest odwołanie wcześniej umówionej rezerwacji bez konsekwencji jeżeli zgłoszona jest min. 24 godz. przed zabiegiem. Jeżeli rezygnacja nie jest zgłoszona, klient zobowiązany jest do pokrycia 50%  wartości zabiegu. W przypadku niepoinformowania SPA o rezygnacji  zabiegu z kuponu, karnetu lub vouchera - bonu upominkowy traci ważność, a zabieg zostaje pobrany z karnetu jako zrealizowany.

Poznaj

Pakiety SPA

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij