13.06
14.06
Facial treatments

Facial treatments

cms.loading

MEZOTERAPIA NANO-PORE

 Mezoterapia Nanopore jest najmniej bolesną mezoterapią igłową. To zasługa zupełnie innej budowy igieł i sposobu ich poruszania się, a skóra szybciej się regeneruje. Mikroigły w Nanopore są proste, a nie zaokrąglone, jak w tak zwanych „penach”. Igły w Nanopore wykonują aż 1000 ruchów na sekundę, dzięki czemu wywołują elektryczność na głębokości mniejszej niż 1 milimetr w skórze. Pobudzają one czynniki wzrostu do naturalnej odbudowy. Jeśli więc połączy się peeling z Nanopore (najpierw peeling, następnie igły), ich działanie podwaja się lub potraja. Nie ma natomiast skutków ubocznych (lub występują bardzo rzadko), podrażnień i krwawienia znanych z igieł poprzedniej generacji. W związku z tym po wyjściu z gabinetu wygląda się dobrze: bez rumienia i śladów nakłuć. Może więc to być przełomowy zabieg, który przekona osoby do tej pory niezdecydowane na kuracje odmładzające.

Mikronakłuwanie prowadzi do odmłodzenia skóry, zmniejszając drobne linie i zmarszczki, zmniejszając wielkość porów, poprawiając elastyczność skóry. Zabieg wywołuje naturalną reakcję gojenia. Usuwa martwe komórki z powierzchni skóry i powoduje lekkie złuszczanie warstwy rogowej,  zwiększając wchłanianie aktywnych składników kosmetycznych. Poprzez stymulowanie skóry w ten wyjątkowy sposób, zaczyna ona wytwarzać i utrzymywać substancje tracone w procesie starzenia, takie jak kolagen, elastynę czy czynniki wzrostu. El-Domyati i in. u osób dotkniętych fotostarzeniem, po przeprowadzeniu 6 sesji mikronakłuwania w odstępach 2-tygodniowych, uzyskali  statystycznie istotny wzrost kolagenu typu I, III i VII, a także nowo zsyntetyzowanego kolagenu.

 

Efekty mikronakłuwania możemy zwiększyć, jeśli do zabiegu zastosujemy składniki aktywne, takie jak kwas hialuronowy, cynk, aminokwasy, miedź, laktoferynę i witaminę C w połączeniu z czynnikami wzrostu: TIMP-2, TGF-B2, EGF, HGH i GM-CSF, które dzięki zabiegowi mają szansę dotrzeć do głębszych warstw skóry, nawet w przypadku gdy, z wynikającej oceny skóry, zdecydujemy się na bardzo płytkie nakłuwanie (0,15 - 0,25mm) lub tylko na korneobrazję. Dobrym rozwiązaniem będzie użycie gotowych koktajli z czynnikami wzrostu, np. Meso CIT Antiage (Mediderma), które stymulują wzrost, proliferację i różnicowanie się komórek i dzięki temu odgrywają kluczową rolę w utrzymaniu zdrowej struktury skóry.

Czas 75min Cena 350

duration:75min cost:350PLN

PRODIGE FACE

Rytuał Prodige łączy w sobie elementy 7 technik masaży , w tym masaż KO BI DO. Skutecznie poprawia wygląd skóry - wygładza, nawilża, przyspiesza syntezę włókien podporowych skóry i kwasu hialuronowego, zmniejsza widoczność i ilosć zmarszczek. Skóra odzyskuje  gładkość, elastyczność, jednolity koloryt i młodzieńczy wygląd (peeling, masaż twarzy, szyi i dekoltu, maska, krem).

Czas: 1h  Cena: 290zł

duration:90min cost:290PLN

PRODIGE FACE & BODY

Rytuał Prodige Face wzbogacony o pielęgnację ciała opartą na bogactwie morskich minerałów. Zabieg doskonały dla osób o suchej skórze potrzebującej silnego nawilżenia i ujędrnienia.

Czas: 2h Cena: 400zł

duration:120min cost:400PLN

PROGRAM PILĘGNACYJNY MEDIDERMA SKOMPONOWANY DO POTRZEB SKÓRY

Zabieg  z wkorzystaniem peelingów medycznych MEDIDERMA dobrany do potrzeb skóry. Pozwala skutecznie działać na problemy poszczególnych partii twarzy. Cena zabiegu uzależniona jest od produktów zastosowanych w kuracji.

Cena: 120-400zł

cost:120PLN

3-RETISES CT YELLOW PEEL

Zabieg dla skóry z oznakami starzenia, profilaktyka starzenia się skóry.

Wskazania: trądzik, zmarszczki, przebarwienia, wiotkość skóry.

Cena:250zł

cost:250PLN

AZELAC SYSTEM

Zabieg rozjasniajacy przebarwienia pozapalne, trądzik różowaty.

Wskazania: trądzik różowaty, wykwity skórne, skóra naczyniowa, przebarwienia pozapalne.

Cena: 230zł

cost:230PLN

FERULAC SYSTEM

Zabieg przeciwstarzeniowy, redukujący przebarwienia posłoneczne i hormonalne, poprawia napięcie i zagęszczenie skóry.

Cena 250zł

cost:250PLN

ZABIEG BANKIETOWY

Zabieg antyoksydacyjny dla kazdego typu skóry, również dla skóry wrażliwej, rozświtla i ujądrnia skórę.

Cena: 190zł

cost:190PLN

ZABIEG ODŚWIEŻAJĄCY

Zabieg dla osób o skórze wrażliwej nie tolerującej innych peelingów, dotlenia, rozświetla, doskonały jako kontynuacja dla innych zabiegów.

Cena: 200zł

cost:200PLN

ZABIEG SILNIE UJĘDRNIAJĄCY

Zabieg wygładza i uelastycznia skórę jednocześnie ją nawilżając. Wskazania: zmarczki, odwodnienie, utrata jędrności.

Cena: 200zł

cost:250PLN

ZABIEG DLA SKÓRY NACZYNIOWEJ

Zabieg redukujący stan zapalny i rumień. Wskazania: skóra wrażliwa, naczyniowa, trądzik różowaty.

Cena: 200zł

cost:200PLN

ZABIEG OCZYSZCZAJĄCY DLA SKÓRY WRAŻLIWEJ

Zabieg dla skór problematycznych i wrażliwych. Redukuje wydzielanie sebum i zapobiega powstawaniu zaskórników.

Cena: 190zł

cost:190PLN

ZABIEG POD OCZY

Zabieg rozjaśnia cienie wokół oczu, wygładza zmarszczki mimiczne, redukuje efekt zmęczonych oczu.

Cena: 110zł

cost:110PLN

Pro radiance

Rozświtlający zabieg na twarz Yonelle na bazie witaminy C. Doskonale sprawdza się dla cer naczyniowych, dojrzałych i z przebarwieniami. Pozwala uzyskać promienną, jednolitą, gladką cerę.

duration:60min cost:220PLN

Vit C forte premium

Zabieg na twarz Yonelle oparty na dobroczynnym działaniu witaminy C. Dzięki zawartości witaminy C i aktywnych peptydów zabieg ma działanie antyoksydacyjne, przeciwstarzeniowe, regenerujące i rozświetlające. Zabieg doskonale ujędrnia skórę dzięki zastosowaniu aż dwóch masaży: manualnego i z wykorzystaniem masażerów. Idealnie sprawdzi się dla cery dojrzałej, zmęczonej, z przebarwieniami, nczyniowej nadając jej zdrowy i młody wygląd.

duration:90min cost:350PLN

SPILANTOL MIMICAL EFFECT

Luksusowy zabieg spłycający zmarszczki mimiczne i modelujący owal twarzy

Nowoczesny zabieg inspirowany najaktywniejszymi składnikami wykorzystywanymi w medycynie estetycznej. Polecany do każdego typu cery, zarówno z dopiero rysującymi się, jak i utrwalonymi zmarszczkami mimicznymi. Innowacja YONELLE to kompleks INFUZYJNY SPILANTOL HX-8™ umieszczony w TRÓJWYMIAROWEJ GĄBCE MOLEKULARNEJ, działający à la BOTULINA.

Ponadprzeciętne efekty przeciwzmarszczkowe zapewnia koktajl miorelaksujących składników aktywnych w połączeniu ze starannie dobranymi technikami manualnymi wykorzystywanymi w autorskich masażach YONELLE. Skóra po zabiegu jest spektakularnie wygładzona, rekordowo uelastyczniona i długotrwale nawilżona.

  • Czas zabiegu: 75 minut Koszt zabiegu: 300 zł
duration:75min cost:300PLN

MANDEL HYDROACTIVE PEEL

Luksusowy zabieg spłycający zmarszczki mimiczne i modelujący owal twarzy

Nowoczesny zabieg inspirowany najaktywniejszymi składnikami wykorzystywanymi w medycynie estetycznej. Polecany do każdego typu cery, zarówno z dopiero rysującymi się, jak i utrwalonymi zmarszczkami mimicznymi.

duration:55min cost:220PLN

S.O.S wokół oczu

An anti-wrinkle eye treatment.

duration:15min cost:50PLN

BIOLIFT

Zabieg aparaturowy. Biolift nazywany jest powszechnie liftingiem bez skalpela. Jest to bowiem wysoce skuteczna  metoda bezoperacyjnego liftingu twarzy polegająca na wykorzystaniu mikroprądów. Podczas zabiegu wykorzystuje się pulsacyjny prąd stały o bardzo niskim natężeniu. Biolifting ma na celu poprawienie elastyczności, jędrności i gładkości skóry. Zabieg stosowany jest na twarz, dekolt, szyję a także inne partie ciała wymagające ujędrnienia. Przeznaczony jest dla każdego rodzaju cery dotkniętego oznakami starzenia i może być stsosowany właściwie w każdym wieku.

duration:70min cost:230PLN

TERAPIA CIEPŁO-ZIMNO

Głowica ciepło/zimno jest wykorzystywana jako uzupełnienie ultradźwięków oraz kosmetyki białej. Znalazła swoje zastosowanie dzięki swoim właściwościom wyciszania zaczerwienień skóry, zwężania rozszerzonych i popękanych naczynek krwionośnych, a także wygładzanie zmarszczek. Wspomaga odnowę komórkową, podnosi aktywność komórek i poprawia krążenie: jednocześnie relaksuje zmęczone mięśnie i wycisza stany zapalne.

duration:15min cost:30PLN

ŚWIATŁOTERAPIA

Technologia LED polega na oddziaływaniu na tkanki światłem niespójnym o określonej długości fali, które przenika do wnętrza skóry. Stopień penetracji jest zależny od długości fali zastosowanego światła.

Światło oddziałuje na błony komórkowe oraz  komórkowe centra energetyczne – mitochondria, wspomagając i zwiększając syntezę ATP. Dzięki temu zwiększa się wydolność komórek i ich zdolność regeneracji. Dlatego też światłoterapia z wykorzystaniem Led będzie poprawiała skuteczność zabiegów oraz przyspieszała proces regeneracji skóry.

duration:15min cost:30PLN

Infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa to nieinwazyjny, bezbolesny zabieg, który jest wykonywany w celu odmłodzenia skóry. Jest on oparty na technologii tlenu hiperbarycznego, czyli tlenu pod ciśnieniem, za pomocą którego dostarcza się w głąb skóry aktywne składniki, np. pochodzące z serum. Ampułki z kosmetykiem są odpowiednio dobierane do rodzaju i potrzeb skóry, aby zapewnić optymalne efekty i bezpieczeństwo zabiegu.Gwarantuje to skórze młody wygląd, jędrność i gładkość.

duration:70 min cost:250PLN

Pro radiance

Rozświtlający zabieg na twarz Yonelle na bazie witaminy C. Doskonale sprawdza się dla cer naczyniowych, dojrzałych i z przebarwieniami. Pozwala uzyskać promienną, jednolitą, gladką cerę.

duration: 55 minmin cost:220PLN

ZABIEG HYBRYDOWY Z MIKRONAKŁUWANIEM

To nowatorskie połączenie w jednej procedurze dwóch super skutecznych technik stymulacji skóry: mikronakłuwania i eksfoliacji progresywnej- dając w rezultacie efekt medestetyczny. Dzięki uruchomieniu różnorodnych mechanizmów naprawczych osiągamy efekty odmłodzenia wyglądu i poprawy jakości cery niespotykane dotąd w kosmetyce profesjonalnej.

Zabieg Yonelle z kategorii Premium. 

duration:90min cost:400PLN

BIOFUSION SECOND SKIN

Brings instant lifting, deeply regenerates the skin, reduces wrinkles and alleviates any irritations. Your skin after the treatment is firm, moisturized and smooth.

duration:75min cost:300PLN

CONTRA REDNESS

A treatment for the sensitive skin, especially couperose skin. Suitable also for allergic prone skin.

duration:55min cost:260PLN

PRO LIFT

Intensive regeneration and anti-wrinkle properties for the mature skin.

duration:55min cost:220PLN

CONTRA SEBUM

Perfect for the combination and problematic skin type in need of cleansing and normalization.

Duration: 55 min, Price: 190 PLN
 

duration:55min cost:220PLN

REWITALIZACJA

A tomato treatment, perfect before a great banquet or a ball. Helps you hide symptoms of fatigue, brings shine and glamour.

duration:45min cost:190PLN

METAMORFOZA

Zabieg intensywnie regenerujący, do cery suchej, wrażliwej.
Działa łagodząco na objawy podrażnień. Cera zyskuje zdrowszy, świeży wygląd.

 

duration:45min cost:190PLN

NEEDLE-FREE MESOTHERAPY

One of the top treatments of today, a non-invasive method of rejuvenating and improving the complexion.

duration:70min cost:250PLN

DIAMOND MICRODERMABRASION

The softest and absolutely painless method of epidermis exfoliation with special heads covered with diamond cristals.

duration:55min cost:150PLN

CAVITATION PEELING

A safe and painless exfoliation method for every skin type. As an extra to another treatment: 30 PLN.

duration:55min cost:130PLN

In order to provide services at the highest level, the Website uses cookies saved in the browser's memory . Detailed information on the purpose of their use and the possibility to change cookie settings can be found in the Privacy Policy.
By clicking ACCEPT ALL, you agree to the use of technologies such as cookies and to the processing of your personal data collected on the Internet, such as IP addresses and cookie IDs, for marketing purposes(including automatically matching ads to your interests and measuring their performance) by L&P sp. zo.o., Gdańska 27, 85-005, Bydgoszcz . You can change cookie settings in the settings.

Manage privacy settings
Cookies necessary for the operation of the website

Cookies necessary for the operation of the services available on the website, enabling the viewing of offers, making reservations, supporting security mechanisms, among others: authentication of users and detection of abuse.

Analytical cookies

Cookies allow the collection of information about the user's use of the website to optimize its functioning and to adapt to the user's expectations.

Marketing cookies

Cookies allow the display of marketing content tailored to user's preferences, and the sending of notifications about marketing offers corresponding to their interests, including product information as well as information about services provided by the website administrator and third parties.

Your preferences have not yet been saved