Welcome to Copernicus Torun Hotel

Copernicus Toruń Hotel**** położony jest na wiślanym bulwarze z pięknym widokiem na most im. Piłsudskiego i Toruńską Starówkę. Oryginalna i nowoczesna bryła architektoniczna doskonale wkomponowuje się w krajobraz, nadając miejscu specyficzny klimat. Miejsce to sprzyja spotkaniom i wypoczynkowi w atmosferze relaksu i odprężenia.

Copernicus Toruń Hotel**** jest kompleksem hotelowo-konferencyjnym z bogatym zapleczem rekreacyjnym.

Dysponujemy 149 pokojami oraz salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni ponad 800m2.

Do Państwa dyspozycji oddajemy także basen wewnętrzny i zewnętrzny, siłownię, Blue Moon Wellness & Spa, Górny Hair Spa, kręgielnię oraz klub nocny.

Chlubą naszego hotelu jest restauracja Sfera, której Szefem jest Sebastian Krauzowicz – laureat wielu nagród zdobytych w prestiżowych konkursach kulinarnych zarówno w kraju jak i zagranicą, w tym m.in. brązowy medalista Kulinarnego Pucharu Świata w kategorii indywidualnej w Luksemburgu w 2010 roku oraz Olimpiady Kulinarnej w Erfurcie „IKA 2008”. Sebastian Krauzowicz jest prawdziwym pasjonatem, kreatorem i poszukiwaczem nowych smaków.

Obiekt usytuowany jest wśród zieleni, w sąsiedztwie malowniczego parku, co umożliwia naszym Gościom wypoczynek w ciszy i spokoju o każdej porze roku.

Hotel reprezentuje najwyższy międzynarodowy standard. Każda z usług wykreowana jest tak, aby zaspokoić różnorodne wymagania gości z całego świata. Wysoko wykwalifikowany personel, zadba o każdy szczegół, gwarantując najwyższej jakości obsługę.

Będzie nam bardzo miło gościć Państwa w naszym Hotelu.

W dniach 26-27.02.2015 strefa wellness (basen, jacuzzi, sauny) będą nieczynne. Przepraszamy.

DOSTĘPNOŚĆ

CENY OD:

95 .97

--:--:--

Copernicus Hotel

COPERNICUS TORUŃ HOTEL
Bulwar Filadelfijski 11, 87-100 Toruń,