Copernicus Toruń Hotel

Today's Weather

Copernicus Toruń Hotel**** położony jest na wiślanym bulwarze z pięknym widokiem na most im. Piłsudskiego i Toruńską Starówkę. Oryginalna i nowoczesna bryła architektoniczna doskonale wkomponowuje się w krajobraz, nadając miejscu specyficzny klimat. Miejsce to sprzyja spotkaniom i wypoczynkowi w atmosferze relaksu i odprężenia.

Copernicus Toruń Hotel**** jest kompleksem hotelowo-konferencyjnym z bogatym zapleczem rekreacyjnym.
Dysponujemy 149 pokojami oraz salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni ponad 800m2.
Do Państwa dyspozycji  oddajemy także basen wewnętrzny i zewnętrzny, siłownię, Blue Moon Wellness & Spa, Górny Hair Spa, kręgielnię oraz klub nocny.

Chlubą naszego hotelu jest restauracja Sfera, której Szefem jest  Sebastian Krauzowicz – laureat wielu nagród zdobytych w prestiżowych konkursach kulinarnych zarówno w kraju jak i zagranicą, w tym m.in. brązowy medalista Kulinarnego Pucharu Świata w kategorii indywidualnej w Luksemburgu w 2010 roku oraz Olimpiady Kulinarnej w Erfurcie „IKA 2008”. Sebastian Krauzowicz jest prawdziwym pasjonatem, kreatorem i poszukiwaczem nowych smaków.

Obiekt usytuowany jest wśród zieleni, w sąsiedztwie malowniczego parku, co umożliwia naszym Gościom wypoczynek w ciszy i spokoju o każdej porze roku.
Hotel reprezentuje najwyższy międzynarodowy standard. Każda z usług  wykreowana jest tak, aby zaspokoić różnorodne wymagania gości z całego świata. Wysoko wykwalifikowany personel, zadba o każdy szczegół,  gwarantując najwyższej jakości obsługę.

Będzie nam bardzo miło gościć Państwa w naszym Hotelu.

Odkryj Copernicus Toruń Hotel****

Pokoje Od

60

.00