08.05
09.05
Процедуры для лица

Процедуры для лица

cms.loading

MEZOTERAPIA NANO-PORE

 Mezoterapia Nanopore jest najmniej bolesną mezoterapią igłową. To zasługa zupełnie innej budowy igieł i sposobu ich poruszania się, a skóra szybciej się regeneruje. Mikroigły w Nanopore są proste, a nie zaokrąglone, jak w tak zwanych „penach”. Igły w Nanopore wykonują aż 1000 ruchów na sekundę, dzięki czemu wywołują elektryczność na głębokości mniejszej niż 1 milimetr w skórze. Pobudzają one czynniki wzrostu do naturalnej odbudowy. Jeśli więc połączy się peeling z Nanopore (najpierw peeling, następnie igły), ich działanie podwaja się lub potraja. Nie ma natomiast skutków ubocznych (lub występują bardzo rzadko), podrażnień i krwawienia znanych z igieł poprzedniej generacji. W związku z tym po wyjściu z gabinetu wygląda się dobrze: bez rumienia i śladów nakłuć. Może więc to być przełomowy zabieg, który przekona osoby do tej pory niezdecydowane na kuracje odmładzające.

Mikronakłuwanie prowadzi do odmłodzenia skóry, zmniejszając drobne linie i zmarszczki, zmniejszając wielkość porów, poprawiając elastyczność skóry. Zabieg wywołuje naturalną reakcję gojenia. Usuwa martwe komórki z powierzchni skóry i powoduje lekkie złuszczanie warstwy rogowej,  zwiększając wchłanianie aktywnych składników kosmetycznych. Poprzez stymulowanie skóry w ten wyjątkowy sposób, zaczyna ona wytwarzać i utrzymywać substancje tracone w procesie starzenia, takie jak kolagen, elastynę czy czynniki wzrostu. El-Domyati i in. u osób dotkniętych fotostarzeniem, po przeprowadzeniu 6 sesji mikronakłuwania w odstępach 2-tygodniowych, uzyskali  statystycznie istotny wzrost kolagenu typu I, III i VII, a także nowo zsyntetyzowanego kolagenu.

 

Efekty mikronakłuwania możemy zwiększyć, jeśli do zabiegu zastosujemy składniki aktywne, takie jak kwas hialuronowy, cynk, aminokwasy, miedź, laktoferynę i witaminę C w połączeniu z czynnikami wzrostu: TIMP-2, TGF-B2, EGF, HGH i GM-CSF, które dzięki zabiegowi mają szansę dotrzeć do głębszych warstw skóry, nawet w przypadku gdy, z wynikającej oceny skóry, zdecydujemy się na bardzo płytkie nakłuwanie (0,15 - 0,25mm) lub tylko na korneobrazję. Dobrym rozwiązaniem będzie użycie gotowych koktajli z czynnikami wzrostu, np. Meso CIT Antiage (Mediderma), które stymulują wzrost, proliferację i różnicowanie się komórek i dzięki temu odgrywają kluczową rolę w utrzymaniu zdrowej struktury skóry.

Czas 75min Cena 350

время:75минут стоимость:350PLN

PRODIGE FACE

Rytuał Prodige łączy w sobie elementy 7 technik masaży , w tym masaż KO BI DO. Skutecznie poprawia wygląd skóry - wygładza, nawilża, przyspiesza syntezę włókien podporowych skóry i kwasu hialuronowego, zmniejsza widoczność i ilosć zmarszczek. Skóra odzyskuje  gładkość, elastyczność, jednolity koloryt i młodzieńczy wygląd (peeling, masaż twarzy, szyi i dekoltu, maska, krem).

Czas: 1h  Cena: 290zł

время:90минут стоимость:290PLN

PRODIGE FACE & BODY

Rytuał Prodige Face wzbogacony o pielęgnację ciała opartą na bogactwie morskich minerałów. Zabieg doskonały dla osób o suchej skórze potrzebującej silnego nawilżenia i ujędrnienia.

Czas: 2h Cena: 400zł

время:120минут стоимость:400PLN

PROGRAM PILĘGNACYJNY MEDIDERMA SKOMPONOWANY DO POTRZEB SKÓRY

Zabieg  z wkorzystaniem peelingów medycznych MEDIDERMA dobrany do potrzeb skóry. Pozwala skutecznie działać na problemy poszczególnych partii twarzy. Cena zabiegu uzależniona jest od produktów zastosowanych w kuracji.

Cena: 120-400zł

стоимость:120PLN

3-RETISES CT YELLOW PEEL

Zabieg dla skóry z oznakami starzenia, profilaktyka starzenia się skóry.

Wskazania: trądzik, zmarszczki, przebarwienia, wiotkość skóry.

Cena:250zł

стоимость:250PLN

AZELAC SYSTEM

Zabieg rozjasniajacy przebarwienia pozapalne, trądzik różowaty.

Wskazania: trądzik różowaty, wykwity skórne, skóra naczyniowa, przebarwienia pozapalne.

Cena: 230zł

стоимость:230PLN

FERULAC SYSTEM

Zabieg przeciwstarzeniowy, redukujący przebarwienia posłoneczne i hormonalne, poprawia napięcie i zagęszczenie skóry.

Cena 250zł

стоимость:250PLN

ZABIEG BANKIETOWY

Zabieg antyoksydacyjny dla kazdego typu skóry, również dla skóry wrażliwej, rozświtla i ujądrnia skórę.

Cena: 190zł

стоимость:190PLN

ZABIEG ODŚWIEŻAJĄCY

Zabieg dla osób o skórze wrażliwej nie tolerującej innych peelingów, dotlenia, rozświetla, doskonały jako kontynuacja dla innych zabiegów.

Cena: 200zł

стоимость:200PLN

ZABIEG SILNIE UJĘDRNIAJĄCY

Zabieg wygładza i uelastycznia skórę jednocześnie ją nawilżając. Wskazania: zmarczki, odwodnienie, utrata jędrności.

Cena: 200zł

стоимость:250PLN

ZABIEG DLA SKÓRY NACZYNIOWEJ

Zabieg redukujący stan zapalny i rumień. Wskazania: skóra wrażliwa, naczyniowa, trądzik różowaty.

Cena: 200zł

стоимость:200PLN

ZABIEG OCZYSZCZAJĄCY DLA SKÓRY WRAŻLIWEJ

Zabieg dla skór problematycznych i wrażliwych. Redukuje wydzielanie sebum i zapobiega powstawaniu zaskórników.

Cena: 190zł

стоимость:190PLN

ZABIEG POD OCZY

Zabieg rozjaśnia cienie wokół oczu, wygładza zmarszczki mimiczne, redukuje efekt zmęczonych oczu.

Cena: 110zł

стоимость:110PLN

Pro radiance

Rozświtlający zabieg na twarz Yonelle na bazie witaminy C. Doskonale sprawdza się dla cer naczyniowych, dojrzałych i z przebarwieniami. Pozwala uzyskać promienną, jednolitą, gladką cerę.

время:60минут стоимость:220PLN

Vit C forte premium

Zabieg na twarz Yonelle oparty na dobroczynnym działaniu witaminy C. Dzięki zawartości witaminy C i aktywnych peptydów zabieg ma działanie antyoksydacyjne, przeciwstarzeniowe, regenerujące i rozświetlające. Zabieg doskonale ujędrnia skórę dzięki zastosowaniu aż dwóch masaży: manualnego i z wykorzystaniem masażerów. Idealnie sprawdzi się dla cery dojrzałej, zmęczonej, z przebarwieniami, nczyniowej nadając jej zdrowy i młody wygląd.

время:90минут стоимость:350PLN

SPILANTOL MIMICAL EFFECT

Luksusowy zabieg spłycający zmarszczki mimiczne i modelujący owal twarzy

Nowoczesny zabieg inspirowany najaktywniejszymi składnikami wykorzystywanymi w medycynie estetycznej. Polecany do każdego typu cery, zarówno z dopiero rysującymi się, jak i utrwalonymi zmarszczkami mimicznymi. Innowacja YONELLE to kompleks INFUZYJNY SPILANTOL HX-8™ umieszczony w TRÓJWYMIAROWEJ GĄBCE MOLEKULARNEJ, działający à la BOTULINA.

Ponadprzeciętne efekty przeciwzmarszczkowe zapewnia koktajl miorelaksujących składników aktywnych w połączeniu ze starannie dobranymi technikami manualnymi wykorzystywanymi w autorskich masażach YONELLE. Skóra po zabiegu jest spektakularnie wygładzona, rekordowo uelastyczniona i długotrwale nawilżona.

  • Czas zabiegu: 75 minut Koszt zabiegu: 300 zł
время:75минут стоимость:300PLN

MANDEL HYDROACTIVE PEEL

Luksusowy zabieg spłycający zmarszczki mimiczne i modelujący owal twarzy

Nowoczesny zabieg inspirowany najaktywniejszymi składnikami wykorzystywanymi w medycynie estetycznej. Polecany do każdego typu cery, zarówno z dopiero rysującymi się, jak i utrwalonymi zmarszczkami mimicznymi.

время:55минут стоимость:220PLN

ПРОЦЕДУРА 360° EYE TREATMENT

Процедура против морщин под глазами

время:15минут стоимость:50PLN

BIOLIFT

Zabieg aparaturowy. Biolift nazywany jest powszechnie liftingiem bez skalpela. Jest to bowiem wysoce skuteczna  metoda bezoperacyjnego liftingu twarzy polegająca na wykorzystaniu mikroprądów. Podczas zabiegu wykorzystuje się pulsacyjny prąd stały o bardzo niskim natężeniu. Biolifting ma na celu poprawienie elastyczności, jędrności i gładkości skóry. Zabieg stosowany jest na twarz, dekolt, szyję a także inne partie ciała wymagające ujędrnienia. Przeznaczony jest dla każdego rodzaju cery dotkniętego oznakami starzenia i może być stsosowany właściwie w każdym wieku.

время:70минут стоимость:230PLN

TERAPIA CIEPŁO-ZIMNO

Głowica ciepło/zimno jest wykorzystywana jako uzupełnienie ultradźwięków oraz kosmetyki białej. Znalazła swoje zastosowanie dzięki swoim właściwościom wyciszania zaczerwienień skóry, zwężania rozszerzonych i popękanych naczynek krwionośnych, a także wygładzanie zmarszczek. Wspomaga odnowę komórkową, podnosi aktywność komórek i poprawia krążenie: jednocześnie relaksuje zmęczone mięśnie i wycisza stany zapalne.

время:15минут стоимость:30PLN

ŚWIATŁOTERAPIA

Technologia LED polega na oddziaływaniu na tkanki światłem niespójnym o określonej długości fali, które przenika do wnętrza skóry. Stopień penetracji jest zależny od długości fali zastosowanego światła.

Światło oddziałuje na błony komórkowe oraz  komórkowe centra energetyczne – mitochondria, wspomagając i zwiększając syntezę ATP. Dzięki temu zwiększa się wydolność komórek i ich zdolność regeneracji. Dlatego też światłoterapia z wykorzystaniem Led będzie poprawiała skuteczność zabiegów oraz przyspieszała proces regeneracji skóry.

время:15минут стоимость:30PLN

Infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa to nieinwazyjny, bezbolesny zabieg, który jest wykonywany w celu odmłodzenia skóry. Jest on oparty na technologii tlenu hiperbarycznego, czyli tlenu pod ciśnieniem, za pomocą którego dostarcza się w głąb skóry aktywne składniki, np. pochodzące z serum. Ampułki z kosmetykiem są odpowiednio dobierane do rodzaju i potrzeb skóry, aby zapewnić optymalne efekty i bezpieczeństwo zabiegu.Gwarantuje to skórze młody wygląd, jędrność i gładkość.

время:70 минут стоимость:250PLN

Pro radiance

Rozświtlający zabieg na twarz Yonelle na bazie witaminy C. Doskonale sprawdza się dla cer naczyniowych, dojrzałych i z przebarwieniami. Pozwala uzyskać promienną, jednolitą, gladką cerę.

время: 55 minминут стоимость:220PLN

АНТИВОЗРАСТНАЯ МАСКА ANTY AGE SPIRULINA

Укрепляющая лифтинговая процедура, формирует контуры лица, уменьшает морщины, делает кожу свежей, гладкой и заметно помолодевшей.

Продолжительность процедуры: 60-75 мин Стоимость: 250-350 PLN

время:90минут стоимость:400PLN

ПРОЦЕДУРА ETERNAL

Процедура дает быстрые укрепляющие результаты, обеспечивает интенсивную регенерацию кожи, действует против морщин и воспалений кожи. После процедуры кожа становится упругой, гладкой и увлажненной.

время:75минут стоимость:300PLN

ПРОЦЕДУРА SENSIBEAUTY

Процедура для чувствительной кожи с сосудистыми проблемами и для аллергиков (процедура включает в себя массаж помазками Ka Bu Ki)

время:55минут стоимость:260PLN

ПРОЦЕДУРА ETERNITY

Процедура интенсивно восстанавливает – активно противодействует морщинам для зрелой кожи

время:55минут стоимость:220PLN

ПРОЦЕДУРА CLEAN UP

Zabieg przeznaczony dla skóry mieszanej i problematycznej, która potrzebuje oczyszczenia i normalizacji.

Продолжительность процедуры: 55 мин Стоимость:180 PLN
Продолжительность процедуры: 60 мин (дополнительная маска) Стоимость: 230 PLN

время:55минут стоимость:220PLN

ПРОЦЕДУРА VITAMIN RADIANCE

Процедура томатная "банкетная" предназначенная для кожи, где видны признаки усталости и которая нуждается в осветлении и приданию блеска.

время:45минут стоимость:190PLN

ПРОЦЕДУРА HYDRA

Интенсивная увлажняющая процедура для кожи с признаками обезвоживания: мелкие морщины, потеря упругости, эластичности и дискомфорт.

Продолжительность процедуры: 55 мин Стоимость: 180 PLN
Продолжительность процедуры: 60 мин (дополнительная маска) Стоимость: 230 PLN

время:45минут стоимость:190PLN

ПРОЦЕДУРА БЕЗИГОЛЬНАЯ МЕЗОТЕРАПИЯ

Одна из самых современных и неинвазивных антивозрастных процедур, которая улучшает состояние кожи лица.

время:70минут стоимость:250PLN

ПРОЦЕДУРА АЛМАЗНАЯ МИКРОДЕРМАБРАЗИЯ

Это самая деликатный и абсолютно безболезненный вид отшелушивания верхнего слоя эпидермиса при помощи насадок покрытыми кристаллами алмаза.

время:55минут стоимость:150PLN

КАВИТАЦИОННЫЙ ПИЛЛИНГ

Это безопасный и безболезненный вид очищения и отшелушивания, который подходит для всех типов кожи.

Кавитация к процедуре 20 PLN

время:55минут стоимость:130PLN
Этот веб-сайт использует файлы Cookies.

При его просмотре вы соглашаетесь с использованием файлов Cookies в соответствии с настройками Вашего браузера. Подробнее в политике конфиденциальности.

ОК, закройте