23.08
24.08

Prasa

scrolluj

Polish Food Festival in Singapore

 

Szef Kuchni oraz dwójka kucharzy z naszej restauracji promują polską kuchnię na pierwszym Polish Food Festival! To dla nich ciężka praca, ale również przyjemność czerpania lokalnych kulinarnych inspiracji.

"Festiwal Polskiego Jedzenia po raz pierwszy w Singapurze! Przyjdź i odkryj niesamowitą Polskę!

 

Od 18 maja do 3 czerwca Singapurczycy będą mieli wyjątkową możliwość do poznania "smaku Polski" poprzez wystawy kulinarne, wydarzenia kulturalne i rozrywkowe, a także wygrać na loterii wyjątkową wycieczkę po Europie podczas koncertu i pikniku "Poland tastes good", które odbędą się w Ogrodach Botanicznych w Singapurze.

 

Tylko podczas Festiwalu Polskiego Jedzenia sześciu utalentowanych szefów kuchni przyjedzie z Polski, by przygotować polski lunch, kolację, przekąski w różnych nastrojowych miejscach w mieście. Happy hours i specjalne przyjęcia z polską wódką, koktajlami i cydrem z pewnością podniosą Państwa nastrój. Obejrzyj polskie pokazy połączone z przepysznym polskim jedzeniem.

Zdobądź dostępny w przedsprzedaży polski koszyk piknikowy i spędź odprężający wieczór słuchając kwartetu polskich muzyków, którzy zagrają w Ogrodach Botanicznych najlepszą europejską muzykę w takim składzie tylko tej nocy. Przekonaj się, że Polska nie tylko smakuje, ale też brzmi dobrze!

 

Więcej na: www.polanshiok.sg "

 

Źródło: https://www.facebook.com/PolishEmbassy.Singapore/photos/a.729055293783702.1073741832.480961128593121/1447507611938463/?type=3

 

Konkurs Chef Culinary Cup 2017

Kolejna wygrana Bartosza Peter z Restauracji Sfera

 

Bartosz Peter z Hotelu Copernicus w Toruniu zwyciężył w 2. edycji konkursu CHEF Culinary Cup 2017 pod patronatem Jerzego Pasikowskiego. Finał tego konkursu odbył się 5 kwietnia na Targach Eurogastro. Jury w składzie - Jerzy Pasikowski, Robert Sowa, Andrzej Polan, Marcin Przybysz i Paul den Dunnen jednogłośnie pierwsze miejsce przyznali Bartoszowi Peterowi z Hotelu Copernicus w Toruniu. Otrzymał on statuetkę oraz nagrodę pieniężną w wysokości 10 000 zł, a także Nagrodę Specjalną od Nestle Professional. 

 

Źródło: http://www.poradnikrestauratora.com.pl/znamy-wyniki-chef-culinary-cup-2017 

Konkurs L`art de la cuisine Martell 2017

Zwycięstwo w konkursie kulinarnym L`art de la cuisine Martell 2017

 
Bartosz Peter i Rafał Kudliński z restauracji Sfera zwycięzcami prestiżowego konkursu L’Art de la cuisine Martell 2017, który w sobotę 4 marca odbył się w Rynie na Mazurach. To zawody, które wliczają się także do Kulinarnego Pucharu Polski. 

Tematem przewodnim sobotniego konkursu była ryba kulbin dostarczona przez Selgros Cash&Carry i Transgourmet. To właśnie na bazie tej morskiej ryby zawodnicy musieli stworzyć własne dania i znaleźć nowatorski sposób jej prezentacji. Uczestnicy konkursu wystąpili w czterech odsłonach, podczas których mieli dokładnie godzinę na przygotowanie dania w 12 porcjach.

Poziom konkursu był bardzo wysoki. Najlepsi okazali się Bartosz Peter i Rafał Kudliński z Restauracji Sfera w hotelu Copernicus w Toruniu. Bartosz Peter to niezwykle utalentowany kucharz, który był kapitanem Reprezentacji Kucharzy Juniorów na ubiegłorocznej Olimpiadzie Kulinarnej w Erfurcie. 

 

Źródło: http://www.horecanet.pl/Kolejna-edycja-L%E2%80%99Art-de-la-cuisine-Martell-za-nami,wiadomosc,8,marzec,2017.aspx 
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij