22.09
23.09

Presse

Scrollen

Konkurs Chef Culinary Cup 2017

Kolejna wygrana Bartosza Peter z Restauracji Sfera

 

Bartosz Peter z Hotelu Copernicus w Toruniu zwyciężył w 2. edycji konkursu CHEF Culinary Cup 2017 pod patronatem Jerzego Pasikowskiego. Finał tego konkursu odbył się 5 kwietnia na Targach Eurogastro. Jury w składzie - Jerzy Pasikowski, Robert Sowa, Andrzej Polan, Marcin Przybysz i Paul den Dunnen jednogłośnie pierwsze miejsce przyznali Bartoszowi Peterowi z Hotelu Copernicus w Toruniu. Otrzymał on statuetkę oraz nagrodę pieniężną w wysokości 10 000 zł, a także Nagrodę Specjalną od Nestle Professional. 

 

Źródło: http://www.poradnikrestauratora.com.pl/znamy-wyniki-chef-culinary-cup-2017 

Konkurs L`art de la cuisine Martell 2017

Zwycięstwo w konkursie kulinarnym L`art de la cuisine Martell 2017

 
Bartosz Peter i Rafał Kudliński z restauracji Sfera zwycięzcami prestiżowego konkursu L’Art de la cuisine Martell 2017, który w sobotę 4 marca odbył się w Rynie na Mazurach. To zawody, które wliczają się także do Kulinarnego Pucharu Polski. 

Tematem przewodnim sobotniego konkursu była ryba kulbin dostarczona przez Selgros Cash&Carry i Transgourmet. To właśnie na bazie tej morskiej ryby zawodnicy musieli stworzyć własne dania i znaleźć nowatorski sposób jej prezentacji. Uczestnicy konkursu wystąpili w czterech odsłonach, podczas których mieli dokładnie godzinę na przygotowanie dania w 12 porcjach.

Poziom konkursu był bardzo wysoki. Najlepsi okazali się Bartosz Peter i Rafał Kudliński z Restauracji Sfera w hotelu Copernicus w Toruniu. Bartosz Peter to niezwykle utalentowany kucharz, który był kapitanem Reprezentacji Kucharzy Juniorów na ubiegłorocznej Olimpiadzie Kulinarnej w Erfurcie. 

 

Źródło: http://www.horecanet.pl/Kolejna-edycja-L%E2%80%99Art-de-la-cuisine-Martell-za-nami,wiadomosc,8,marzec,2017.aspx 
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen.

OK, schließen